Cześć, Jestem Aleksei Badin, dyrektor firmy zbożowej OOO Agro-Service.

Oferuję ci współpracę ze mną i moją organizacją. Szczerze mówiąc, moja organizacja jest rzetelnym i uczciwym nabywcą i dostawcą produktów rolnych. Od wielu lat współpracujemy z największymi firmami w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Jeśli jesteś kupującym, chciałbym zaoferować ci długą i wzajemnie korzystną współpracę. Uczciwie sprawdzamy wagę i jakość towaru przed wysyłką i wykonujemy wszystkie niezbędne dokumenty, bez błędów i bez opóźnień.


Prowadzimy sprzedaż: gorczycy białej, gorczycy żółtej, kolendry, lnu, ciecierzycy, gryki, kukurydzy, jęczmienia, pszenicy, owsa, soczewicy, słonecznika, krokosza.


Jeśli jesteś producentem produktów rolnych, zapewnij, że uzyskasz najwyższą cenę na rynku dla swoich towarów. Rozumiemy Twoją ciężką pracę i staramy się zrobić wszystko, aby było to dla ciebie opłacalne i łatwe. Pomożemy Ci zarobić pieniądze, spakować i załadować towary.
 

Zadzwoń do mnie: +7 927 688 8380.

кориандр, кориандр целый, половинки кориандра, оптовая торговля кориандром, кориандр оптом, продажа кориандра, продам кориандр в россии, coriander
лен, продажа льна, лен россии, оптовая торговля льном, лен из россии, len, flax seeds
нут, продажа льна, продажа льна в россии, оптовая торговля нутом
гречиха, продажа гречихи, оптовая торговля гречихи, гречиха из россии
горчица белая, горчица желтая, горчица черная, продажа горчицы, оптовая торговля горчицей, горчица, горчица в россии
кукуруза, продажа кукурузы в россии, кукуруза фуражная, кукуруза оптом, продаю кукурузу
Чечевица, оптовая продажа с россии, продажа чечевицы
ячмень, продажа ячменя, оптовая продажа ячменя в россии, ячмень с россии, российский ячмень
Сафлор, продажа сафлора, сафлор России, оптовая продажа сафлора
Пшеница, продажа пшеницы в России
Овес, оптовая продажа овса, овес в России
семена подсолнечника, продажа подсолнечника в россии, оптовая продажа подсолнечника
Region Samara jest piątym co do wielkości regionem w regionie Wołgi.Obszar rozciąga się od północy na południe przez 335 km, a od zachodu na wschód - na 315 km. Granice z regionami Saratow, Uljanowsk, Orenburg, Republika Tatarstanu, obce państwo Kazachstan.

Kompleks rolno-przemysłowy jest jednym z wiodących sektorów gospodarki regionu Samara. Około 500 dużych przedsiębiorstw rolnych, ponad 3 tysiące gospodarstw chłopskich (rolników) i ponad 1 tys. Przedsiębiorstw spożywczych, przetwórczych i rolno-przetwórczych pracuje w agro-przemysłowym kompleksie regionu. Na obszarze ponad 250 tysięcy działek gospodarstwa domowego. W produkcji rolniczej zatrudnionych jest 55,8 tys. Osób.

Rolnictwo regionalne specjalizuje się w uprawie takich roślin, jak: pszenica, jęczmień, len, kolendra, ciecierzyca, kukurydza, proso, słonecznik, a także warzywa i ziemniaki.Nasza firma jest przedsiębiorcą na rynku zbożowym od ponad 20 lat.
Dzięki nam jest niezawodny, opłacalny, bezpieczny!

Компания ООО "Агро-Сервис" с 1995 года осуществляет оптовые закупки и продажи кормовых, пищевых, масличных, бобовых и экзотических культур.

Наши контакты:

Тел. +7 927 688 8380 - Директор

Email: infograinrussia@gmail.com

Skype: Alexey Badin

Тел. + 7 996 737 2210 - отдел закупок и логистики

​​Адрес:  Россия, Самарская область,

г. Самара, ул. Осипенко 6А